تبلیغات
جدید ترین بازی های دنیا
جدید ترین بازی های دنیاهر چی در مورد بازی نیاز دارید رو از ما بپرسید

خوب دوستان عزیز امروز می خوایم براتون از بازی بسیار زیبا و پر طرفدار modern wafare2 که مطمن هستم همه بازی کردین و حتی مقداری خز هم شده چون دیگه هم همه تومومش کردن و همه جاشو بلدن و هم دیگه نیاز به توضیح در موردش نیست. ولی ما هم در موردش کمی توضیح میدیم و هم چند چیز جالب در بازی رو معرفی میکنیم.

1_اول این که این بازی ادامه نسخه ی قبلی هست و ما در نسخه ی قبلی یک سرباز بودیم ولی در این نسخه ما به یک فرمانده  تبدیل شدیم نموی دونم دیقیه ولی فکر کنم یه ده دوازده سالی از داستان اول میگذره وباید دیگه واسه خودمون یه کسی باشیم ولی به هر حال اون چیزی که بازی رو در همه جهان  مشهور و معروف کرده   داستان و شخصیت پردازی و گرافیک خیره کننده ی بازی هستش که واقا همه رو جزب خودش میکنه.

2_اگر بازی رو تموم کرده باشید میدونید که در یکی از مراحل که ما به جای یک عضو گروه تروریسمی که در آن یک فرود گاه را مورد حمله قرار می دهیم و هر کس که در آن باشد را میکشیم در یک جا که لیست پرواز ها را نام  برده یکی از پرواز ها به سوی شهر  تهران می باشد واین نکته ی  جالبی است.

من رمز های بازی های بسیار جدید رو دارم ولی به درد بخور نیست وبه صورت ترینر هست  .اگر خواستید من اون ها رو واسه دانلود میزارم.

چند وال پیپر زیبا در را ه  است!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظر یادتون نره

 نوشته شده در تاریخ شنبه 10 بهمن 1388 توسط pedix | نظرات ()


قالب وبلاگ