تبلیغات
جدید ترین بازی های دنیا
جدید ترین بازی های دنیاهر چی در مورد بازی نیاز دارید رو از ما بپرسید

بالاخره Dan Houser رئیس شرکت Rockstar در مورد GTA V لب به سخن گشود . Dan میگوید ما اول به این نیاز داریم تا در مورد لوکیشن اصلی بازی و همچنین کرکتر اصلی بازی به توافق برسیم قبل از اینکه شروع به پیش تولید بازی کنیم . در واقع این اولین بار بود که داشتیم صحبت هایی در مورد شروع به کار سازنده ی این عنوان در مورد GTA V را میشنیدیم . البته قبلا این شایعه وجود داشت که قرار است لوکیشن یا شهر اصلی در بازی بعدی GTA نیز همین Liberty City باشد .
Dan میگوید : ما اول در مورد شهر و کرکتر بازی فکر خواهیم کرد .
Dan همچنین از عرضه جنجالی بازی Manhunt 2 در انگلستان و ممنوع بودن ان صحبت کرد .
" Manhunt 2 در موقعیت خوبی قرار نداشت ، وقتی یه بازی ممنوع میشه ، به این معنی که ما نتونستیم کارمون رو درست انجام بدیمو سرمایه گذاری رو بازی برگشت مالی ندارد .

Jesse Divnich سرپرست سرویس تحلیل (EEDAR (Electronic Entertainment Design and Research در مصاحبه ای با Game Informer گفت که اعتقاد دارد،عنوان بعدی بازی Grand Theft Auto احتمالا در نمایشگاه E3 ماه ژوئن معرفی خواهد شد.
او گفت:من فکر میکنم که ما چیزهایی در مورد عنوان بعدی GTA خواهیم شنید و فکر نمی کنم چیزی قابل بازی وجود داشته باشد.من فکر میکنم که آنها یک نوع تیزر را به نمایش بگذارند،چون ما بر این عقیده ایم که یک سال بعد در 2011 ما شاهد یک GTA دیگر خواهیم بود.
او همچنین در پاسخ به اینکه آیا سونی و مایکروسافت حقوق عنوان جدید GTA را به اختصاص خود در خواهندآورد گفت:من پیش بینی نمیکنم که سونی و مایکروسافت دست به همچین کاری بزنند.متاسفانه مایکروسافت پول زیادی را پرداخت کرد تا DLC های بازی GTA IV به صورت انحصاری برای کنسولش منتشر شوند.برگردیم به سال 2004،برند GTA یک برند خیلی بزرگ بود،اما الان به برندهای دیگری که بوجود آمده اند،وابسته شده است.در صورتیکه مطمئنا برند GTA بزرگتر از 5 سال گذشته است،جایی که دیگران تلاش میکنند تا به درجه موفقیتش برسند،برندهایی همچون Call of Duty یا Guitar Hero .به عبارت دیگر اگر سونی بخواهد V GTA را به انحصار خود درآورد،این چیز کوچکی دربرابر توانایی های مایکروسافت است که روی سخت افزار متمرکز کرده است،و بالعکس.نوشته شده در تاریخ جمعه 9 بهمن 1388 توسط pedix | نظرات ()


قالب وبلاگ