تبلیغات
جدید ترین بازی های دنیا
جدید ترین بازی های دنیاهر چی در مورد بازی نیاز دارید رو از ما بپرسید
بعد از شایعات بسیار زیاد در مورد Gameplay بازی Bioshock 2، بالاخره اطلاعات رسمی در آخرین شماره مجله GamerInformer به چاپ رسید.

شما کنترل اولین Big Daddy که در Rapture وجود داشته را در دست می‌گیرید و دریل معروف Big Daddy را به همراه بقیه سلاح‌ها در اختیار خواهید داشت.

در بازی باید Little Sister ها از دست بقیه Big Daddy ها نجات دهید و این انتخاب را دارید که آنها را هاروست یا در طول بازی همراهیشان کنید.

در هنگام همراهی Little Sister ها شما باید با Splicer ها و بقیه موجودات Rapture مبارزه کنید تا Little Sister بتواند از بدن آنها Adam استخراج کند.

اطلاعات دیگری نیز از بازی منتشر شده که صحت آنها هنوز تایید نشده است:

    در صفحه اصلی شما قادر به دیدن 3 عکس هستید. اولین عکس مربوط به عروسک Big Daddy هست. اما عکس دوم یک صفحه از یک روزنامه را نشان می دهد و در ان به یک دزدی اشاره می شود. ( احتمالاموضوع اصلی بازی همین است ).

اولین نکته این است که این حادثه در Liscannor یکی از روستا های ایرلند اتفاق افتاده است ( ممکن است محل اتفاقات این قسمت هم در نزدیکی این منطقه باشد ). در این روزنامه نوشته شده است که والدین یک دختر به دنبال فرزند گم شده خود هستند. دختر 7 ساله انها 2 شب پیش طی یک حمله ناگهانی ناپدید و دزدیده شد.

این حادثه در ساعت 1.45 دقیقه صبح اتفاق افتاده است. Eamon Clune پدر این دختر ( که یک ماهیگیر است ) 44 ساله و همسرش Charlotte ه 32 ساله با شکستن پنجره اتاق جلویی ناگهان از خواب پردیدند. Eamon Clune سریعا از خواب پریده و به دنبال صدا رفته است اما ناگهان فردی را دیده است که با سرعت فوق تصور از پنجره بیرون پریده است و حتی وزن دختر وی هم , جلوی کار وی را نگرفته است.

اسم این دختر 7 ساله Maura نام دارد. در ادامه نوشته شده است که با توجه به اینکه هوا بسیار تاریک بوده Eamon Clune نتوانسته ظاهر رباینده را به صورت کامل ببنید اما وی را لاغر و با قد معمولی توصیف کرده است و اعلام کرده که رباینده یک روشنایی قرمز مرموز داشته است که به نظر می رسد از سر وی بیرون زده باشد ( ورژن لاغر Big Daddy ؟‌؟). با توجه به این احتمالات تنها فرضیه مورد نظر این است که رباینده یک کلاه مامور معدن را بر سر خود گذاشته بود.
............نوشته شده در تاریخ جمعه 9 بهمن 1388 توسط pedix | نظرات ()


قالب وبلاگ