تبلیغات
جدید ترین بازی های دنیا
جدید ترین بازی های دنیاهر چی در مورد بازی نیاز دارید رو از ما بپرسید

تصویری از عنوان Hitman 5 بالاخره در اینترنت منتشر شده است که به نظر می رسد به نوعی اشاره به معرفی رسمی بازی در E3 در ماه ژوئن دارد.

نکته ی دیگر که می توان به آن اشاره کرد، بازی کردن این عنوان توسط بعضی از اعضای سایت Hitmanforum.com می باشد، و همین امر باعث شده است که 5 تصویر از بازی به بیرون درز کند و همه ی نگاه ها را به سمت منتشر شدن Hitman 5 بعد از تمامی شایعات اخیر معطوف کند.

از این پنج تصویر، چهار تای آن ها تنها یک برج را به تصویر کشانده اند که همان برج معروف CN واقع در تورنتوی کانادا می باشد. شایعات دوباره قوت گرفته است که اینبار وقایع Hitman 5 در کشور کانادا رخ خواهد داد.

قبل از پستی که استدیوی سازنده ی بازی، IO Interactive، بر روی همان سایت قرار داد همگی تصور می کردند که احتمالا این هم یکی دیگر از شایعات است. اما این استدیو که وظیفه ی ساخت عنوان پنجم را بر عهده دارد صراحتا تایید کرد و معرفی رسمی آن را به ماه ژوئن(مراسم E3) موکول کرد.

تابستان قبل IO Int اعلام کرد که کار ساخت پنجمین نسخه از هیتن در دستور کار قرار گرفته است و احتمالا در یکی از ماه های سال 2011 منتشر خواهد شد.نوشته شده در تاریخ جمعه 5 فروردین 1390 توسط pedix | نظرات ()


قالب وبلاگ