تبلیغات
جدید ترین بازی های دنیا
جدید ترین بازی های دنیاهر چی در مورد بازی نیاز دارید رو از ما بپرسید
خوب! اولین خبری که از این عنوان شنیده شد, واقعا جذاب بود! اینکه Medal of Honor هم به دنیای جنگ های مدرن وارد شده, برای چه کسی هیجان انگیز نیست؟
متاسفانه بعد از آنکه متوجه شدیم بازی در افغانستان اتفاق می افتد و همچنین از یک سرباز واقعی برای ساخت شخصیت اول بازی استفاده شده است, دیگر اطلاعاتی از بازی به بیرون درز پیدا نکرد.
ولی مطمئنا سازندگان برای انتقام از MW2 هم که شده تمام توان خود را به کار میگیرند تا دوباره به قول کارگردان بازی تاج اول شخص را از COD پس بگیرند!

اینطور که معلومه همه ی شرکت های بازی سازی با دیدن موفقیت شگفت انگیز سری مدرن وارفیر کال آف دیوتی تصمیم به وارد شدن در دنیای جنگ های مدرن گرفتن و احتمالا تا چند سال دیگه اصلا بازی ای در مورد جنگ جهانی دوم یا اول ساخته نمیشه! خود من با دیدن اولین تصاویر بازی (به خصوص شخصیت اصلی خوش تیپش) به نظرم اومد که احتمالا این تقلید سرانجام خوبی نداشته باشه. داستان بازی مربوط به جنگ در افغانستان میشه که بسته به داستان نویسی سازندگان میتونه از نقاط قوت یا ضعف بازی تلقی بشه. البته اینطور که اعلام شده شخصیت اصلی این بازی در واقعیت هم وجود داره و شخصیت داخل بازی از روی او اقتباس شده. پیش بینی من اینه که احتمالا این بازی بتونه ما رو برای مدتی سرگرم کنه.نوشته شده در تاریخ دوشنبه 5 بهمن 1388 توسط pedix | نظرات ()


قالب وبلاگ