تبلیغات
جدید ترین بازی های دنیا
جدید ترین بازی های دنیاهر چی در مورد بازی نیاز دارید رو از ما بپرسید


Metal Gear Solid : Rising عنوانی بود که در کنفرانس مطبوعاتی ماکروسافت در E3 برای 360 رونمایی شد و چندی بعد نیز برای دو پلتفرم PS3 و PC هم تایید شد. بعد از آن از این بازی هیچ خبری نبود و تولید کنندگان این بازی پارسال در مجله ی فامیستو گفته بودند که نمایشی از این بازی تا E3 امسال انجام نخواهد شد بنابراین باید روز ها تا رسیدن E3 بشماریم. اما چند لحظه پیش Hideo Kojima در Twitter اطلاعاتی در مورد پروژه های بعدی عنوان Metal Gear Solid را منتشر کرد ، ایشان اینطور بیان کرده اند : " MGS بعدی ... "RISING " این بازی برای کاربران جدید ساخته خواهد شد ، که با نسل جدید ساخته میشود ، یک MGS جدید "

ایشان ادامه دادند :

" اما روی دست دیگر ، Peace Walker توسط Hideo Kojima ساخته شده است ، یک MGS جدید اما کلاسیک. PW یک گونه ی جدید از طراحی بازی و آزمایشی برای تلاش های آینده است. "بنابراین این سخت است که بگویم این با یک بازی تمام میشود."..

از گفته ی Hideo Kojima می توان اینطور برداشت کرد که عنوان Peace Walker برای حرفه ای ها Metal Gear و Rising برای طرفداران جدید این سری محسوب میشود. و Rising توسط تیمی جدید ساخته میشود و Kojima تنها این بازی ارائه میدهد.نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 27 اسفند 1388 توسط pedix | نظرات ()


قالب وبلاگ