تبلیغات
جدید ترین بازی های دنیا
جدید ترین بازی های دنیاهر چی در مورد بازی نیاز دارید رو از ما بپرسید

اگر از نسخه اول این بازی نا امید شده اید (البته فقط در بخش Single زیرا در بخش آنلاین, BC فوق العاده ظاهر شد!) مطمئن باشید دنباله آن تجربه متفاوتی را برایتان به ارمغان خواهد آورد.
متاسفانه آن بلایی که بر سر داستان جنگ جهانی آمد, اکنون دارد بر سر جنگ های مدرن می آید و دیگر تمام سازندگان دارند بازی هایشان را به سمت جنگ مدرن سوق میدهند. ولی در این بین بازی هایی هستند که فقط میتوانند مدرن باشند نه چیز دیگر! بد کمپانی نیز یکی از آن هاست.
سیستم تخریب پذیری که در نسخه اول وجود داشت, اکنون به صورت گسترده تر در بازی تعبیه شده است.
گفته شده است مشکلات گرافیکی آن نیز برطرف شده است. امیدواریم واقعا این طور باشد!اینطور که اعلام شده قرارهستش که درصد تخریب پذیری محیط در نسخه ی دوم خیلی بیشتر بشه و بدین ترتیب دیگه همون کاور کمی هم که از ساختمان ها داشتیم از بین میره. پس بهتره قبل از اومدن بازی حسابی تمرین کنیم! با دیدن اسکرین شات ها و تریلر های این بازی, به نظر اومد که احتمالا سری مدرن وارفیر یک رقیب قوی و پر ادعا پیدا کرده که اگه تعریف ها و صحبت های سازنده ها حقیقت داشته باشه اکتیویژن از همین الان باید به طور جدی آماده ی کار بر روی کال آف دیوتی بعدی بشه.نوشته شده در تاریخ دوشنبه 5 بهمن 1388 توسط pedix | نظرات ()


قالب وبلاگ