تبلیغات
جدید ترین بازی های دنیا
جدید ترین بازی های دنیاهر چی در مورد بازی نیاز دارید رو از ما بپرسید

از همان ابتدای معرفی Alan Wake اعلام شد که این عنوان بر روی PC و X360 عرضه خواهد شد.حتی در مقطعی عده ای به این نتیجه رسیده بودند که گرافیک نسخه ی PC بسیار بهتر از نسخه ی X360 خواهد بود.

اما دیری نپایید که مایکروسافت اعلام کرد Alan Wake در ابتدا بر روی X360 عرضه خواهد شد و سپس آن ها در مورد نسخه ی PC تصمیم میگیرند.
گمانه زنی ها در مورد نسخه ی PC ادامه داشت تا اینکه امروز مایکروسافت رسم اعلام کرد این بازی بر روی PC عرضه نخواهد شد و این نسخه به طور کلی کنسل شده است.

سخنگوی مایکروسافت در مصاحبه ی خود با سایت strategyinformer به تمامی شایعات و امید ها در مورد نسخه ی PC شاهکار رمدی پایان داد.
در بخشی از این مصاحبه میخوانیم :
"ویژگی های بعضی از بازی ها برای کامپیوتر های خانگی مناسب است.اما تعدادی از بازی ها را باید بر روی کاناپه و در مقابل تلویزیون تجربه کرد تا از آن لذت برد.ما در نهایت قانع شدیم که بهترین تجربه ی Alan Wake بر روی کنسول X360 امکان پذیر است.Alan Wake برای X360 ساخته شده است و به همین دلیل ما بر روی نسخه ی X360 آن متمرکز شده ایم"

و در ادامه :
"مایکروسافت و استودیوی Remedy هر دو سابقه ی خوبی در عرضه ی بازی های مختلف بر روی PC دارند.این تصمیم (انحصاری کردن کامل Alan wake ) در جهت هماهنگی هر چه بیشتر این عنوان با پلتفرم اصلی اش میباشد"

در جولای سال گذشته Markus Maki رییس توسعه ی مایکروسافت گفته بود که آن ها تمامی تمرکز خود را بر روی نسخه ی X360 گذاشته اند اما پس از عرضه ی این نسخه برنامه هایی نیز برای PC دارند.
خبر بدی برای PC Gamer ها بود...نوشته شده در تاریخ یکشنبه 25 بهمن 1388 توسط pedix | نظرات ()


قالب وبلاگ