تبلیغات
جدید ترین بازی های دنیا
جدید ترین بازی های دنیاهر چی در مورد بازی نیاز دارید رو از ما بپرسید

شما در این بازی قادر هستید که کاراکتر خود را طراحی کنید مادر شما کاترینا و پدر شما که یک دانشمند می باشد جیمز نام دارد .( وای اینو بگم تا نمردم که صدای پدر شما یعنی جیمز رو به وسیله لیام نیسان یکی از بازیگرهای مشهور دوبله شده است .) این بازی مانند نسخه های قبل اول شخص می باشد و صحنه های ان به صورت پرسپکتیو میباشند و این مورد یعنی پرسپکتیو بودن صحنات در این بازی به خوبی رعایت شده است . همان طور که گفتم شما در این بازی می توانید کاراکتر خود در بازی را با ان ایفای نقش خواهید کرد ترسیم کنید .شما باید اول ####ت خود (مرد یا زن بودن) و نامتان را انتخاب کنید . سپس به طرزاحی چهره تان بپردازید نوع صورت رنگ مو اگر بخوام حرف رو همین جا خلاصه کنم مانند oblivion ولی پیشرفته تر این کار اانجام خواهید داد.حوادث این بازی از زمان کودکی شما به وقوع خواهد پیوست .اما این بازی پس از صجنه های اولیه ان به یک سال بعد یعنی زمانی که شما یک کودکی هستید که تازه ده راه افتاده اید خواهد رفت . که در این بخش از بازی مثل بازی های دیگر اموزشی برای انجام دادن کارهای عادی و پیشرفته در بازی وجود دارد .در این بازی شما قابلیت هایی خواهید داشت تقریبا مانند ان چیز هایی که در بازی های در همین مشاهده می کنیم خواهید داشت . بهتر است از واژه ability که معادل ان است استفاده کنیم .شما در این بازی می توانید مهارت های فردی خود را را بهتر کنید با کشتن دشمنان و ... این قابلیت را به دست می اورید .

شما در این بازی صحنه های جالبی و متفاوت از یکدیگر را خواهید دید که نشان از ان است که بر روی این بازی بسیار کار شده است . مطلب رو همین جا خلاصه تر می کنم و در مورد قسمت های حساس بازی می خوام چند کلمه بگم .


ما در این قسمت صحنه هایی که با دشمنانمان رو به رو خواهیم شد رو به اختصار توضیح میدم . دشمنان شما در این بازی goul نام دارند مانند همان اسمی که در the witcher به کار رفته بود این موجودات جانورانی وحشی می باشند که در صدد ان هستند که به شما حمله ور شوند و این جانوران از تغییرات بیوزیستی ناشی از انفجار بمب هسته ای به وجود امده اند .چیزی شبیه Stalker این جانوران در نگاه اول موجوداتی وحشی به نظر می رسند اما در واقعیت انسان هایی می باشند که عقل خود را از دست داده و دچار تغییرات این چنینی شده اند .اگر شما بازی resedent evil را بازی کرده باشید فکر می کنم تا حدودی در جریان این بازی قرار بگیرید . وای یه نکته خیلی جالب از بازی این است که زمانی که شما به طرز زیبایی به دشمن خود شلیک می کنید شاهد حرکت اهسته ان نیز خواهید بود و همان برخورد گلوله به دشمنان شما انها به شکل واقعی میمیرند مثلا سرشان یا قسمتی از ان از بدنشان جدا می شود و ...


این بازی مانند هم سبک های خود از دو نوع ماموریت تشکیل شده است مامئریت اصلی و ماموریت فرعی .زمانی که طول میکشد شما این بازی را به اتمام برسانید تقریبا در حدود 20 ساعت است البته این زمان فقط شامل ماموریت های اصلی می شود .

این بازی از لحاظ گرافیک و میکس و صداگذاری در رتبه فوق العاده ای قرار دارد و می تواند از بازی های بسیار موفق در این سبک باشد . این بازی بر روی pc و x360 و به احتمال زیاد بر روی ps3 نیز عرضه خواهد شد .


Fallout 3 بازی است بی پایان از Bethesda در ژانر RPG که می توانید هزار بار آن را بازی کنید در حالیکه در هر بار تجربه ی منحصربفردی خواهید داشت.در حقیقت Fallout 3 بازی است که صدها پایان مختلف و متنوع خواهد داشت.شاید به همین خاطر بود که در نمایشگاه PAX هم برای چندمین بار به سراغ Fallout 3 رفتیم تا اینکه با استفاده از تپانچه تجربه ی جدیدی در بازی داشته باشیم.


مانند دموهای قبلی بازی طراحی کاراکتر را قبلا Bethesda انجام داده است و در حال حاضر شما نقشی در این مسئله نخواهید داشت به هرحال به ما گیم پدی داده شدکه با استفاده از آن بازی را آغاز کردیم در این ماموریت می بایست راهی یکی از ایستگاه های هسته ای در مرکز Washington DC بشویم محلی متروکه ،که در این محل با حشرات غول پیکر،موش های خونخوار و البته سگ های وحشی روبرو خواهیم شد

پس از کمی گشت و گذار در دنیای بازی به Jury Street Metro Stationرسیدیم جایی که می توانیم با استفاده از آن به اعماق زمین برویم محلی که پر خواهد بود از چیزهای جالب و با ارزش.در این مسیر با Ryan Briggs مواجه شدیم یک جراح و یا شاید محقق که مشغول تحقیقات خود بروی موش های زیرزمینی است.البته مجبور هستید با این جراح دوئل کنید با یک شلیک به سمت سر این محقق کار او یکسره شد و ما در حالی که خون از بدن او فواره می کند پس از برداشتن سلاحش به راه خود ادامه می دهیم.البته کشتن این دسته از دشمنان کار راحتی است و چیزی زیادی هم برای شما نخواهد داشت ، با کشتن هر کدام از آنها تنها 5 امتیاز به شما تعلق می گیرد. خوشبختانه در این صحنه توانستیم کلید اتاق جراح بیچاره را بدست بیاوریم و از جعبه های کمک های اولیه ای که مجانی در اختیارمان قرار گرفته اند به خوبی استفاده کنیم. دقت داشته باشید کشتن برخی از کاراکترهای بازی می تواند باعث مشکلات آتی شود به عنوان مثال ممکن است این کاراکتر نقش اساسی در آینده ی بازی داشته باشد.


خرج کردن تمام امتیاز برای افزایش Skill استفاده از اسلحه دردسرهایی هم برای شما ایجاد خواهد کرد به عنوان مثال در محیط بازی کامپیوترهایی وجود دارد که برای دسترسی به آنها به حداقل terminal skill با درجه 25 احتیاج دارید پس قبل از انجام هر پیشرفتی می بایست به دقت فکر کنید که دوست دارید کاراکتر شما چگونه باشد.اگر می خواهید یک کاراکتر نینجا داشته باشید توجه خود را بروی پیشرفت فنون رزمی و هنرانجام عملیات های مخفیانه بگذارید اگر تمایل دارید کاراکتر خود را به یک هفتیرکش تمام عیار تبدیل کنید می بایست Skillهای مربوط به اسلحه ها را پیشرفت دهید اما اگر می خواهید یک تکنسین داشته باشید terminal skill خود را بالا ببرید.

در این تونل های تو در تو با یک معمای باز کردن قفل هم روبرو خواهید شد که پس از انجام یک mini-game قفل باز می شود.باز کردن قفل در Fallout 3 تا حد زیادی به قفل های Splinter Cell شباهت دارد.که با استفاده از Left stick اهرم را می چرخانید و با Right Stick اهرم را در قفل فشار می دهید نگران نباشید باز کردن این قفل کار چندان مشکلی نبود.


بازی Fallout 3 به اندازه ای جذاب است که فرصت یک ساعته ی ما برای بازی کردن به سرعت به پایان رسید به هرحال برای صحبت بیشتر در مورد بازی بهتر است تا تاریخ انتشار آن یعنی 28 اکتبر منتظر بمانیم.
ویژگیهای بازی :
·آزادی بی پایان : وارد مناظر Capital Wasteland پهناورشوید و آثار تاریخی آمریکا که در خرابه ها پنهان شده است را نگاه کنید، شما تصمیمی گرفته اید تصمیمی که شخصیت شما را تعریف می کند ودنیا را تغییر خواهد داد.


·تجربه S.P.E.C.I.A.L. مهندسین Vault-tec شما را با جدیدترین دست آوردها ی انسان در زمینه شبیه سازی آشنا خواهند کرد، یعنی سیستم جدید شخصیت پردازی، سیستمی که با استفاده از آن می توانید کاراکتر خود را سفارشی کنید و مهارتهای جدیدی که هر کدام اثر خاص خود را دارند به کاراکترتان بیفزایید.


·زوایه دید رؤیایی : باز هم جادوگران Vault-tec کار خود را انجام دادند در این بازی به راحتی و با فشار یک کلید می توانید زاویه دید سوم شخص را به اول شخص تبدیل کنید.
·قدرت انتخاب! یک طرف را برای خود انتخاب کنید با اینکه میان طرفین در رفت و آمد باشید همانطور که با هر موقعیت می توانید به طرق مختلف روبرو شوید به عنوان مثال مسئله خود را به شکلی متمدن و با گفتگو حل کنید یا اینکه با اسلحه پلاسمای خود تمدن را نشان دهید!.


·دشمنان سر راه خود را منفجر کنید، با استفاده از Vault-Tec Assisted Targeting System که برای Pip-Boy Model 3000 شما طراحی شده نبرد را به نفع خودتان تغییر دهید.V.A.T.S. به شما اجازه می دهد تا اینکه در خلال جنگ زمان را متوقف کنید و سپس قسمت خاصی از بدن هدف خود را نشانه بگیرید و سپس همه چیز را به V.A.T.S. بسپارید.با استفاده از تکنیک های جدید انفجار هابه شکلی تماشایی به تصویر کشیده خواهد شد.


·هوش مصنوعی که با دیدن آن شوکه خواهید شد، اولین چیزی که Vault-tec متوجه شد این بود که بعد از یک جنگ هسته ای تنها چیزی که تمدن را دوباره خواهد ساخت وجود انسان است به همین خاطر Vault-tec بهترین های خود را به کار گرفت تا ورژن جدیدی از هوش مصنوعی با نام America’s First Choice in Human Interaction Simulation را طراحی کنند حالات چهره،رفتار و دیالوگ های منحصربفرد از مشخصات این هوش مصنوعی جدید و پیشرفته است.


تاثیرات رادیو اکتیو هسته ای بطور فوق العاده ای در بازی نمایش داده شده به طوری که تا به حال در هیچ بازی دیده نشده است .

رمز های این بازی رو هم براتون تو صفحه ی چند رمز گذاشتم.قالب وبلاگ