تبلیغات
جدید ترین بازی های دنیا
جدید ترین بازی های دنیاهر چی در مورد بازی نیاز دارید رو از ما بپرسید

استیو جابز مالک شرکت اپل امسال همانند ۱۰ سال گذشته چک نمادین حقوق سالانه خود را که به مبلغ یک دلار بود دریافت کرد.
بنیانگذار و مالک شرکت اپل از ۱۰ سال پیش تاکنون هیچ حقوقی از این شرکت دریافت نکرده است اما در پایان هر سال به صورت نمادین حقوقی به مبلغ یک دلار دریافت می‌کند.

اپل امسال نیز همانند سالهای گذشته گزارشی را به کمیسیون تبادل ارز و اوراق بهادار ارسال کرد و خبر از دریافت حقوق یک دلاری استیو جابز داد.
به هر حال با وجود این حقوق یک دلاری، استیو جابز ناچار نیست که به دلیل فقر زیاد شب سال نو را زیر پل بخوابد چون براساس گزارش این کمیسیون، جابز مالک ۵/۵ میلیون سهام شرکت اپل است. ارزش این سهام برابر با ۱۵/۱ میلیارد دلار است.
همچنین ۴/۷ درصد از سهام شرکت دیزنی متعلق به رئیس اپل است که دارایی جابز را به ۵/۴ میلیارد دلار می رساند.
علاوه بر این، اپل در گزارش خود به کمیسیون تبادل ارز و اوراق بهادار اعلام کرد در شرایطی رئیس بیچاره اپل یک دلار در سال حقوق می گیرد برخی از مدیران ارشد این شرکت حقوق بالای ۱۰۰ هزار دلار در سال دارند.
براساس گزارش بیت سیتی، در راس این مدیران، تیم کوک معاون جابز قرار دارد که پایه حقوق سال ۲۰۰۹ وی معادل ۸۰۰ هزار دلار است.
همچنین اسکات فوراستال رئیس بخش آی فون به همراه باب ماسفیلد در پایان سال ۲۰۰۹ یک حقوق ۶۰۰ هزار دلاری دریافت کردند و حقوق”پیتر اپنهایمر” مدیر مالی اپل به مبلغ ۷۰۰ هزار دلار رسید.قالب وبلاگ